Рэжым працы:
09.00 - 18.00 / ПН-ПЦ
Перапынак: 13:00-14.00
220026, г. Мінск, вул. Пляханава, 18А
Тэлефоны прыемнай:
+375 (17) 346-88-48 / дзяжурны
+375 (17) 346-88-46 / факс

Структура камітэта

Старшыня камiтэта
Намеснік старшыні
Намеснік старшыні
Дубніцкі Сцяпан Анатольевіч
8017 295 89 99
Намеснік старшыні
Дубік Таццяна Віктараўна
Намеснік старшыні
Дубік Таццяна Віктараўна
8017 346 88 61
Аддзел экалагічнага рэгулявання выкарыстання тэрыторый, інфармацыі і прапаганды экалагічных ведаў:
Герасімовіч Наталля Сяргееўна
Начальнік аддзела
Герасімовіч Наталля Сяргееўна
8017 346 88 52
Яфрэмаў Аляксандр Віктаравіч
Намеснік начальніка аддзела
Яфрэмаў Аляксандр Віктаравіч
8017 346 88 58
Група інфармацыйнага забеспячэння::
Ярмоленка Алеся Валер'еўна
Загадчык групы
Ярмоленка Алеся Валер'еўна
8017 346 88 65
Бандарчук Ірына Мікалаеўна
Рэферэнт
Бандарчук Ірына Мікалаеўна
8017 346 88 65
Фінансава-эканамічны аддзел:
Мароз Лада Анатольеўна
Начальнік аддзела
Мароз Лада Анатольеўна
8017 346 88 62
Вяргейчык Аксана Рыгораўна
Намеснік начальніка аддзела
Вяргейчык Аксана Рыгораўна
8017 346 88 64
Група бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці::
Сугакова Алена Леанідаўна
Загадчык групы
Сугакова Алена Леанідаўна
8017 346 88 59
Аддзел прававой, кадравай і арганізацыйнай працы:
Шарэшык Ульяна Анатольеўна
Начальнік аддзела
Шарэшык Ульяна Анатольеўна
8017 346 88 47
Група кадравага забеспячэння:
Шаева Іна Іосіфаўна
Загадчык групы
Шаева Іна Іосіфаўна
8017 346 88 56
Сакратар-рэферэнт
Бібік Алена Віктараўна
8017 346 88 48
Група матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння:
Каражан Наталля Васільеўна
Загадчык групы
Каражан Наталля Васільеўна
8017 346 88 49
Аддзел кантролю за аховай атмасфернага паветра, водных рэсурсаў і нетраў
Касцян Святлана Васільеўна
Начальнік аддзела
Касцян Святлана Васільеўна
8017 296 46 91
Цімашэнка Наталля Сяргееўна
Намеснік начальніка аддзела
Цімашэнка Наталля Сяргееўна
8017 291 36 09
Мішына Святлана Анатольеўна
Галоўны спецыяліст
Мішына Святлана Анатольеўна
8017 285 44 96
Кор'ева Таццяна Георгіеўна
Галоўны спецыяліст
Кор'ева Таццяна Георгіеўна
8017 285 44 96
Аддзел кантролю за аховай і выкарыстаннем зямель, лясоў, жывёльнага і расліннага свету
Шамянкова Таццяна Сяргееўна
Начальнік аддзела
Шамянкова Таццяна Сяргееўна
8017 346 88 51
Лагун Марына Лявонцьеўна
Намеснік начальніка аддзела
Лагун Марына Лявонцьеўна
8017 346 88 55
Мазур Марына Сяргееўна
Галоўны спецыяліст
Мазур Марына Сяргееўна
8017 346 88 55
Адміністратар баз данных
Дарошчанка Лідзія Васільеўна
8017 346 88 49
Горбель Наталія Леанідаўна
Галоўны спецыяліст
Горбель Наталія Леанідаўна
8017-285-45-11
Аддзел кантролю за абыходжаннем з адходамі
Аўраменка Алена Мікалаеўна
Начальнік аддзела
Аўраменка Алена Мікалаеўна
8017 346 88 54
Капач Ігар Мікалаевіч
Намеснік начальніка аддзела
Капач Ігар Мікалаевіч
8017 346 88 53
Койпіш Аляксей Уладзіміравіч
Галоўны спецыяліст
Койпіш Аляксей Уладзіміравіч
8017 346 88 63
Быкава Анастасія  Іванаўна
Галоўны спецыяліст
Быкава Анастасія Іванаўна
8017 346 88 53
Аддзел аператыўнага кантролю па Заводскім, Кастрычніцкім, Савецкім раенах г.Мінска
Шунькін Дзмітрый Сяргеевіч
Начальнік аддзела
Шунькін Дзмітрый Сяргеевіч
8017 295 99 97
Пракаповіч Анастасія Іванаўна
Намеснік начальніка аддзела
Пракаповіч Анастасія Іванаўна
8017 295 80 31
Зубель Інеса Леанідаўна
Галоўны спецыяліст
Зубель Інеса Леанідаўна
8017 291 36 10
Лазоўская Вікторыя  Ігараўна
Галоўны спецыяліст
Лазоўская Вікторыя Ігараўна
8017 291 36 10
Аддзел аператыўнага кантролю па Маскоўскім, Ленінскім, Цэнтральным раенах г.Мінска
Серапін Сяргей Георгіевіч
Начальнік аддзела
Серапін Сяргей Георгіевіч
8017 285 45 21
Кірушкіна Лізавета Сяргееўна
Галоўны спецыяліст
Кірушкіна Лізавета Сяргееўна
8017 285 45 11
Галоўны спецыяліст
Талочка Ганна Валер'еўна
8017 285 54 11
Аддзел аператыўнага кантролю па Партызанскім, Першамайскім, Фрунзенскім раёнах г. Мінска
Александровіч Дзмітрый Васільевіч
Начальнік аддзела
Александровіч Дзмітрый Васільевіч
8017 296 08 43
Рудакоўская Юлія Анатольеўна
Галоўны спецыяліст
Рудакоўская Юлія Анатольеўна
8017 285 45 01